Zupa | Od 3 października działamy tylko na ul. Szewskiej i Bujwida!
1547
single,single-post,postid-1547,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,
Dodane przez Ania w Aktualności

Od 3 października działamy tylko na ul. Szewskiej i Bujwida!

Wiecie jak to jest z każdym lasem – jest gęsty, jest gęsty i nagle się kończy. Tak samo jest z Lasem przy Igielnej, w którym znajduje się też Zupa. W ten weekend będziemy się żegnać z tym lokalem, ale zrobimy to godnie i pogodnie. Tak, tak, miejscówka przy Igielnej już od 3 października przestanie być Lasem i Zupą, a my skupimy się na działalności przy Szewskiej i Bujwida. Jednak chcemy gorąco i hucznie rozstać się Igielną i dlatego w najbliższy, pożegnalny weekend będziemy mieli dla Was kilka niespodzianek.
Zapraszamy na gorące pożegnanie na Igielną!happy wheels