Zupa | O nas
745
page,page-id-745,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,
title

Co na drugie? Druga ZUPA!

Niektórzy myślą o zupach w kategorii młodszego brata. Taki mały, dodatkowy. A my spychaniu zup na drugi plan, w kolejce za kotletem, powiedzieliśmy dość! Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie sycące kremy i unikalne w smaku zupy stanowią pełnowartościowy posiłek. Zdrowy i lekki. Mieszamy dla Was od stycznia 2014 roku przy ul. Szewskiej 24/26 (wejście od ul. Kotlarskiej)

Gotujemy organicznie, prosto, z szacunkiem dla sezonowych warzyw. Bez zbędnych dodatków czy ulepszaczy. Smacznie i zdrowo. Zjecie u nas polskie klasyki i egzotyczne eksperymenty, od rosołu po tajski krem z batatów. Dla głodnych i zapracowanych, dla dbających o linię, dla tradycjonalistów i wegetarian, dla dzieci. Na raz, na obiad, na wynos. Bo ZUPA jest dobra na wszystko!

W cenie zupy sami dobieracie sobie dodatki – ziarna słonecznika lub sezamu, świeżą pietruszkę, grzanki, ostry sos. My od siebie dorzucamy:

• płatności kartą, darmowe wi-fi
• po 17:30 happy hours i WSZYSTKIE zupy tańsze o połowę
• z własnym pojemnikiem/słoiczkiem/garnuszkiem płacicie za zupę o 1 zł mniej
• dowozy na terenie Wrocławia poniedziałek-piątek 12:00-16:00, Rynek od 2 zup, Wrocław od 8 zup

*promocje nie łączą się

W ZUPIE, jak to w zupie, panuje różnorodność. Dlatego co tydzień zmieniamy nasze menu, uzupełniając stałe pozycje o nowinki. Każdy dzień to nowe propozycje i świeże smaki. Latem często serwujemy w naszym ogródku chłodniki, zimą rozgrzewamy Was gęstymi kremami.

Chętnie dzielimy się przepisami. Jeśli posmakowała Wam któraś z ZUP i chcecie spróbować jej w domu – piszcie śmiało. Jesteśmy także otwarci na propozycje ZUPOŻERCÓW. Każda interesująca receptura ma szansę znaleźć się w naszym menu.
NASI LUDZIE

 

2

Grzesiek Wiśniewski

Szef Kuchni

2

Damian Jeleń

Szef Kuchni

lukasz

Łukasz Walenta

Pomocnik Kucharza

filip

Filip Janiak

Człowiek Orkiestra

2

Ania Firlej

Manager

2

Karolina Jędrzejkiewicz-Nowak

właściciel

2

Michał Nowak

właściciel

2

Robert Malicki

Człowiek Zupy

2

Roksana Straszak

Człowiek Zupy

2

Asia Rać

Człowiek Zupy